Бальзам


Бальзам

Бальзам купити в Києві, Україні: ціна, відгуки

Бальза́м (грец. balsamon, перекладається як лікувальний засіб, а також густий запашний сік з розчинених в ефірних оліях смол і інших рослинних речовин.) — міцний алкогольний напій що увібрав в себе безліч ароматних настоїв цілющих трав, коріння, плодів, різних ефірних олій. Саме ці натуральні добавки дають бальзаму своєрідний коричневий колір, широку гамму смакових відтінків і аромат. Насичені цінними натуральними інгредієнтами, бальзами надають стимулюючу і тонізуючу дію при фізичній і розумовій перевтомі, нездужанні і слабкості. 

Бальзами – міцні алкогольні напої, в основу яких покладений настій лікарських трав, корінців і листя, натуральні соки, мед, цукор і колер. Тут рослинна сировина є в основному засобом від застудних, шлунково-кишкових захворювань. Бальзами збуджують апетит, мають стимулюючу та тонізуючу дію.

Купити бальзами в асортименті можна в нашому магазині алкогольних напоїв Prestige-Alko з доставкою по Києву, а також в Ужгород, Луцьк, Рівне, Вінницю, Чернівці, Житомир, Львів, і інші міста України.

Ризький Бальзам Чорна Смородина 0,04 л

Ризький Бальзам Чорна Смородина 0,04 л

Ризький Бальзам Чорна Смородина 0,04 літраБальзам Ризький Чорний смородиновий з приємним смаком чорної смородини став випускатися порівняно нещодавно. Він має міцність 30% і виготовляється на..

₴70

Ризький Бальзам Чорна Смородина 0,5 л

Ризький Бальзам Чорна Смородина 0,5 л

Ризький Бальзам Чорна Смородина 0,5 літраБальзам Ризький Чорний смородиновий з приємним смаком чорної смородини став випускатися порівняно нещодавно. Він має міцність 30% і виготовляється на ..

₴265

Ризький Бальзам Чорна Смородина 0,7 л
-18%

Ризький Бальзам Чорна Смородина 0,7 л

Ризький Бальзам Чорна Смородина 0,7 літраБальзам Ризький Чорний смородиновий з приємним смаком чорної смородини став випускатися порівняно нещодавно. Він має міцність 30% і виготовляється на ..

₴265 ₴325

Ризький Вишневий Бальзам 0,5 л
-25%

Ризький Вишневий Бальзам 0,5 л

Ризький Вишневий Бальзам 0,5 літраРизький бальзам привертає увагу гармонійним смаком, в якому збалансована гіркота і солодкість. Чіткий вишневий тон відчувається протягом усієї дегустації. Де..

₴215 ₴285

Ризький Чорний Бальзам 0,5 л

Ризький Чорний Бальзам 0,5 л

Ризький Чорний Бальзам 0,5 літраРизький чорний бальзам (латис. Rīgas Melnais balzams) — темний міцний бальзам (45% об.) з насиченим і трохи гіркувато-солодким смаком, виробляється в Латвії. А..

₴285

Ризький Чорний Бальзам 0,7 л

Ризький Чорний Бальзам 0,7 л

Ризький Чорний Бальзам 0,7 літраРизький чорний бальзам (латис. Rīgas Melnais balzams) — темний міцний бальзам (45% об.) з насиченим і трохи гіркувато-солодким смаком, виробляється в Латвії. А..

₴365

Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)