Шотландский віскі Barclays

Шотландський віскі Barclays або Барклайс зараз вважається одним з кращих і за обсягами продажів посідає третє місце в світі. Віскікурня Campbell Mayer & Co LTD була заснована в Шотландії, в кінці вісімнадцятого століття. Засновник компанії, повний амбіцій Джордж Баллантайн спочатку володів невеликим бакалійним магазинчиком. Перший купаж був створений Джорджем в 1861 році, а вже в 1895 компанія почала експортувати віскі в Англію, до двору самої королеви Вікторії.

А ось віскі Barclays вперше був виготовлений лише в 1928 році, авторство приписується майстрам купажу Джону Макларену і Джеймсу Барклаю. Якраз в ті часи в США оголосили сухий закон і натовпи туристів вирушили по світу в пошуках місць, де можна було знайти алкоголь у вільному продажу. Саме тоді почалася тріумфальна хода шотландського віскі Barclays по всьому світу.

Віскі Barclays - це напій для сильних безстрашних чоловіків, які знають толк в міцному алкоголі і вміють пити його так, як годиться - НЕ кривлячись і не затримуючи дихання. Брутальний імідж шотландського віскі Barclays - це ще один секрет успіху і популярності, адже напевно справжній чоловік зробить свій вибір на користь напою, що підкреслює його благородство і мужність.

 Управління компанією досі знаходиться в руках нащадків засновників Campbell Mayer & Co LTD. Шотландський віскі Barclays виробляється за старовинною технологією і є предметом національної гордості шотландців, адже це напій найвищої якості.

Витримка віскі Barclays проводиться в бочках з дуба. Треба відзначити, що для витримки використовують не нові бочки, а ті, в яких до цього витримувалися портвейн, бурбон або херес. Саме завдяки суворому дотриманню цієї умови віскі Barclays набуває особливого аромату і ні з чим не порівнянного смаку.Похожие новости